Späť

Prvé post-korona súťaže a úspechy našich párov!

Po viacmesačnej pauze sa naše tanečné páry vrátili na súťažné parkety a dosiahli viacero pekných úspechov. Podujatia sa konali v Bratislave, Žiline a Brezne.

Prvé post-korona súťaže a úspechy našich párov!

Najmladší reprezentanti klubu Tomáško Polakovič a Zojka Rýdza zvíťazili na svoje prvej súťaži v kategórií DETI I.

Svoju premiéru medzi registrovanými absolvovali aj Jakub Bonko a Karolína Herchlová v Žiline, kde v kategórii Junior II E skončili na krásnom 2. mieste.

Veľmi nás tešia aj úspechy sólo dievčat, ktoré sa zúčastnili súťaže v Bratislave.

Z viťazstiev sa tešili Karin Kňazovická a Karolína Ďurišová. Finálové umiestnenia dosiahli Sofia Perets a Ella Polakovičová. Dobre si počínali svojimi výkonmi aj ďalšie reprezentantky klubu - Sofia Galbová a Kristína Koprdová, ktoré sa umiestnili v semifinále.

Adam Kudláček- Natália Hanuláková pódiovými umiestneniami a víťazstvami v štandardných aj latinsko-amerických tancoch dostali novú výkonnostnú triedu B, pričom v Žiline dosiahli hneď prvé finálko.

Milan Balažovjech- Chiara Habajová si víťazstvom v Brezne vytancovali novú výkonnostnú triedu A v štandardných tancoch, v latine získali finálové miesto.

David Mikše - Nela Rindzáková peknými výkonmi zbierali prvé body vo vyššej výkonnostnej triede C a zároveň aj vyššej vekovej kategórií Junior II.

Matúš Mečiar a Leila Kadlec  tak isto postúpili do vyššej výkonnostnej triedy C LAT. Pripísali si aj víťazstvo v štandardných tancoch v Bratislave.

Richard Císar- Veronika Oráviková sa naladili pred blížiacimi sa MSR víťazstvom v Brezne v kategórii Junior II C.

Braňo a Zuzka Šúkalovci na pohárových súťažiach v Bratislave a Žiline skončili tri krát na druhom a raz na štvrtom mieste.

Všetkým srdečne gratulujeme!

 Fotogaléria TU

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti