Späť

Sumár výsledkov za mesiac apríl

Prinášame výsledky párov TK Dukla Trenčín za mesiac apríl zo súťaží konaných v Ružomberku, v Martine, v Spytihněve u Zlína, v Lučenci, v Španielsku a v Rakúsku.

Sumár výsledkov za mesiac apríl

Na súťaži Ružomberok open 2019 sa zúčastnilo niekoľko našich párov, ktorí si počínali nasledovne➡️

Tomáš Rabajda – Timea Dobiášová ktorí tancujú vo vekovej kategórií Juniori I. sa popasovali s konkurenciou starších párov na Slovenskom pohári Juniorov I+II veľmi dobre, pričom aj v STT aj v LAT skončili tesne pred bránami semifinále.
Milan Balažovjech – Chiara Habajová na svojej prvej súťaži Slovenského pohára Dospelí obsadili v STT 14.miesto a v LAT 22.miesto, čo sa dá považovať za pekný výsledok.
V tejto kategórii tancovali aj Martin Pukanec s Paulínou Husárovou, a tiež skončili na peknom 23.mieste STT a 27.mieste LAT.
Richard Císar - Veronika Oráviková skončili na 9.mieste v bodovacej súťaži Junior I D LAT.
Adam Kudláček – Natália Hanuláková sa umiestnili v kategórií Junior II D na 4.mieste v STT a 6.mieste v LAT. V tejto súťaži tancovali aj Martin Kolárik – Nina Gračková, ktorí skončili na 11. a 12. mieste.

Adam s Natáliou o týždeň neskôr v Martine vyhrali svoju kategóriu v STT a v LAT vybojovali 7.miesto. Martin a Nina zas v Spytihněve u Zlína tak isto vybojovali prvenstvo v Junior II. D STT a v LAT skončili 6.
Rovnako v Spytihněve u Zlína súťažil Tomáš Rabajda a Timea Dobiášová, pričom v štandarde v kategóri Junior I.C vyhrali a v LAT sa umiestnili na 2.mieste.

Dávid Mikše a Nela Rindzáková obsadili v Ružomberku výborné 4.miesto (Junior I. D LAT). Posledný víkend v Lučenci v tej istej kategórií sa dostali do finále. Na tejto istej súťaži sa podarilo Adamovi Kudláčkovi a Natálií Hanulákovej druhým miestom vytancovať vyššiu výkonnostnú triedu C, za čo im srdečne blahoželáme.

21. apríla naši majstri SR Matteo Cicchitti a Simona Brecíková na medzinárodnej WDSF súťaži World open v Španielskom Cambrils získali vynikajúce 5.miesto.

Na svojej prvej súťaži po necelých 2 mesiacoch trénovania boli v Českom Zlíne Matúš Mečiar a Leila Kadlecová a hneď sa im podarilo zvíťaziť v Junior I. E STT.

Branislav a Zuzana Šúkalovci sa taktiež zúčastnili WDSF súťaži 12.4. vo Viedni, kde sa im v oboch disciplínach podarilo postúpiť a vybojovať body do svetového rebríčka. Do Viedne sa vybrali aj posledný víkend, kde nenašli premožiteľov a z piatich bodovacích súťaží počas soboty a nedele vyhrali všetky a priniesli si teda domov 5 zlatých medailí.

Každému páru gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!

  • Fotogalériu súťaží môžte zhliadnúť TU
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti