Späť

Úspešné Majstrovstvá SR v latinsko-amerických tancoch!

V sobotu 18.3. 2023 sa v meste Poprad konali majstrovstvá Slovenska v latinsko- amerických tancoch. Trenčianske páry z TK Dukla predviedli vynikajúce výkony v rôznych vekových kategóriách.

Úspešné Majstrovstvá SR v latinsko-amerických tancoch!

V kategórii mládež do 21 rokov si z 11 párov 3.miesto vybojoval tanečný pár Milan Balažovjech a Liana Ferjancová.
Z 25 súťažiacich párov v kategórii mládež do 18 rokov sa po prvýkrát podarilo dostať do finále páru Vladislavovi Oreshkovovi a Timei Dobiašovej, ktorí sa umiestnili na 5.mieste.
V tej istej vekovej kategórii sa pár Adam Kudláček a Natália Hanuláková dostali do semifinále, kde skončili na 11.mieste.
TK Dukla mala zastúpenie aj vo vyššej vekovej kategórii senior II, kde 3.miesto obhájili manželia Branislav a Zuzana Šukalovci.
Spomedzi 27 párov sa do semifinále v kategórii junior II dostal pár Dmytro Tsybulko a Nela Rindzáková, ktorí obdržali 11.miesto.
Ďakujeme našim tanečným párom TK Dukly za ich reprezentáciu a želáme im veľa ďalších úspechov či na domácej, alebo zahraničnej pôde.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti